Thumbnail image
Kuletë Roxy ERJAA03481-KVJ0, e zezë
35.52 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kuletë e bukur për femra nga Roxy. Vjen e përpunuar nga poliuretani me ngjyrë të zezë, dekoruar me dizajn tërheqës me lule. Kuleta posedon mbërthim me zingjir, xhepa për kartele dhe kartmonedha, si dhe një xhep me mbërthim me zingjir për monedhat e vogla. Shumë praktike dhe e pëlqyer nga femrat.

Cilësitë

Prodhuesi Roxy
Origjina Francë
Gjinia Femra
Materiali Poliuretan
Mënyra e lidhjes Me zinxhir
Përmasat
  • 19 cm
  • 2,5 cm
Gjerësia 12 cm
Modeli Me lule
GTIN 3613373809162
Kodi i produktit mRX1767

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen