Thumbnail image
Kuletë Roxy ERJAA03477-RLG0, rozë
23.78 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kuletë nga Roxy me përpunim nga poliuretani cilësor me ngjyrë rozë. Vjen me një dizajn tërheqës në pjesën e përparme, dhe ka dimensione 14 x 8. Në pjesën e brendshme posedon hapësira për kartmoedha, monedha dhe kartela. Mbërthehet me buton dhe zingjir.

Cilësitë

Prodhuesi Roxy
Origjina Francë
Gjinia Femra
Mënyra e lidhjes Me zinxhir
Materiali Poliuretan
Gjerësia
  • 8 cm
  • 14 cm
GTIN 3613373808493
Kodi i produktit mRX1766

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen