Thumbnail image
Kuletë Quiksilver EQYAA03703-KVJ0, e zezë
36.63 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kuletë për meshkuj nga marka e njohur Quiksilver. Vjen e përpunuar nga poliuretani me ngjyrë të zezë, me një dekorim tërheqës në pjesën e përparme. Pjesa e brendshme është pajisur me xhepa për kartela, kartmonedha dhe monedha. Kuleta ka dimesione 12.5 x 9.5, shumë praktike dhe e përshtatshme për përdorim.

Cilësitë

Prodhuesi Quiksilver
Origjina Francë
Gjinia Meshkuj
Gjerësia
  • 9,5 cm
  • 12,5 cm
Materiali Poliuretan
GTIN 3613373795793
Kodi i produktit mQU1614

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen