Thumbnail image
Kuletë Quiksilver EQYAA03694-KVJ0
48.43 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kuletë për meshkuj nga marka e njohur Quiksilver. Vjen e përpunuar nga lëkura me ngjyrë të zezë me detaje në ngjyrë kafe. Pjesa e brendshme është pajisur me xhepa për kartela, kartmonedha dhe monedha, si dhe një xhep të tejdukshëm për vendosjen e letërnjoftimit. Kuleta ka dimesione 12 x 9, shumë praktike dhe e përshtatshme për përdorim.

Cilësitë

Prodhuesi Quiksilver
Origjina Francë
Gjinia Meshkuj
Përmasat 9 cm
Gjerësia 12 cm
Materiali Lëkurë
GTIN 3613373792174
Kodi i produktit mQU1613

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen