Thumbnail image
Kuletë Quiksilver EQYAA03692-CSD0, e kaftë
32.20 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kuletë për meshkuj Quiksilver e përpunuar nga lëkura me ngjyrë të kaftë. Vjen me përmasa 11.5 x 8.5, si dhe posedon xhepa për kartela, kartmonedha dhe monedha. Një detaj i rëndësishëm është edhe një xhep i tejdukshëm për vendosjen e letërnjoftimit. Një aksesor pa të cilin nuk ndiheni i kompletuar!

Cilësitë

Prodhuesi Quiksilver
Origjina Francë
Gjinia Meshkuj
Trashësia 8,5 cm
Gjerësia 11,5 cm
Materiali Lëkurë
GTIN 3613373793881
Kodi i produktit mQU1611

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen