Thumbnail image
Kuletë Quicksilver L EQYAA03686-CQV0, e zezë
26.89 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kuletë për meshkuj Quiksilver në dizajn të bukur në ngjyrë të zezë, e përpunuar nga poliuretani. Ajo posedon hapësira për kartëmonedha, xhep me zingjir për monedha dhe xhepa të kartës së kreditit. Në sajë të madhësisë së saj, ju lehtë mund ta vendosni atë në xhepin tuaj. Një aksesor pa të cilin nuk do të ndiheni të kompletuar.

Cilësitë

Prodhuesi Quiksilver
Origjina Francë
Gjinia Meshkuj
Materiali Poliuretan
GTIN 3613373465382
Kodi i produktit mQU1598

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen