Thumbnail image
Kuletë Quicksilver EQYAA03732-KVJ2
48.43 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kuletë Quicksilver për meshkuj me përpunim nga lëkura me ngjyrë të zezë. Bije në sy logo e brendit e bërë me ngjyrë të hirtë. Pjesa e brendshme është pajisur me xhepa për kartela, kartmonedha, monedha dhe një xhep të tejdukshëm për ID. Shumë kualitet, moderne dhe e pëlqyer nga meshkujt.

Cilësitë

Prodhuesi Quiksilver
Origjina Francë
Gjinia Meshkuj
Përmasat 9 cm
Gjerësia 12 cm
Materiali Lëkurë
GTIN 3613373873408
Kodi i produktit mQU1618

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen