Thumbnail image
Kuletë Quicksilver EQYAA03690-KVJ0, e zezë
24.61 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kuletë për meshkuj Quicksilver e përpunuar nga poliuretani me ngjyrë të zezë. Vjen me përmasa 11.5 x 8.5, si dhe posedon xhepa për kartela, kartmonedha dhe monedha. Një detaj i rëndësishëm është edhe një xhep i tejdukshëm për vendosjen e letërnjoftimit. Do të vlerësoni kualitetin e lartë dhe precizitetin e përpunimit të saj!

Cilësitë

Prodhuesi Quiksilver
Origjina Francë
Gjinia Meshkuj
Materiali Poliuretan
Gjerësia 11,5 cm
Trashësia 8,5 cm
GTIN 3613373792969
Kodi i produktit mQU1610

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen