Thumbnail image
Kuletë Quicksilver EQYAA03688-SJSH
32.20 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kuletë për meshkuj Quicksilver, e përpunuar nga poliesteri në kombinim kafe dhe gri. Bije në sy logo e brendit në pjesën e përparme, kurse brenda është pajisur me xhepa për kartela, kartmonedha dhe monedha. Falë madhësisë praktike shumë mirë e zë në xhepin e pantallonave. Me këtë aksesor do të ndiheni të kompletuar!

Cilësitë

Prodhuesi Quiksilver
Origjina Francë
Gjinia Meshkuj
Gjerësia
  • 9,5 cm
  • 12,5 cm
Materiali Poliestër
GTIN 3613373791627
Kodi i produktit mQU1607

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen