Thumbnail image
Kuletë Dara no 625
58.98 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kuletë për femra nga marka e njohur çeke Dara. E dizajnuar nga pambuku, poliestri dhe lëkura artificiale me ngjyrë dominuese të zezë me elemente metalike. Posedon xhepa të brendshëm të përshtatshëm për dokumente personale. Kuleta ka dimensione 19.5 x 11 x 4 cm.

Cilësitë

Prodhuesi Dara bags
Origjina Spanjë
Gjinia Femra
Mënyra e mbylljes Me tokëz
Gjerësia
  • 11 cm
  • 4 cm
Përmasat 19,5 cm
Modeli Me shenja
GTIN 8482352760
Kodi i produktit mDB0578

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen