Thumbnail image
Kufje Sennheiser HD 660 S, të zeza
542.50 € 549.50 €
Përshkrimi

Kufjet Sennheiser HD 660 S të hapura dinamike shfrytëzojnë teknologjinë audiofile për të ofruar gamë frekuencash nga 10 Hz në 41 kHz me shtrembërim nën 0.04% THD dhe nivelin maksimal të presionit të zërit (SPL) deri në 104 dB. Rezolucioni i kufjeve është 150 O dhe një kabllo bakri e ndashme OFC me zhurmë shumë të ulët të transmetimit dhe konstruksion të përforcuar me Kevlar dhe një lidhës 6.3 mm i praruar në ar përdoren për kyçje. Përfshihet edhe përshtatësi për lidhësin 3.5 mm.

Cilësitë

Origjina Gjermani
Ueb-i i prodhuesit Sennheisercommunications.com
Lidhës 6.3mm (TRS)
Prodhuesi Sennheiser
GTIN 4044155249569
Kodi i produktit 225079

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen