Thumbnail image
Kufje Panasonic RP-HT161E-K
19.50 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kufje të prodhuara nga kompania e njohur Panasonic kanë dizajn shumë të përshtatshëm, mund të zgjerohen duke u përshtatur për çdo njeri. Kufjet posedojnë një bas kumbues që ofron cilësinë më të mirë të muzikës.

Ato operojnë me frekuencë prej 10 deri në 27,000 Hz, një rezistencë 32 Ohms, dhe një ndjeshmëri 98 dB.

Këto kufje kanë një kabllo me gjatësi 2 m, e cila përfundon me një lidhës 3.5 mm. Pesha e tyre është 130 g.

Cilësitë

Origjina Angli
Vendi i prodhimit China
Lidhës 3.5mm (TRS)
Prodhuesi Panasonic
GTIN 5025232476329
Kodi i produktit 106924

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen