Thumbnail image
Kufje C-TECH Nemesis V2 GHS-14U, të zeza
19.50 € 26.50 € (-26%)
Përshkrimi

Kufje C-TECH Nemesis V2 GHS-14U-B me mikrofon, kontroll të vëllimit në kabllo, ergonomi të përmirësuar në dizajn dhe materiale të përdorura. Gama e frekuencës së tyre është prej 20 Hz deri në 20,000 Hz.

Kufjet ofrojnë rehati të jashtëzakonshme për përdoruesit dhe riprodhim të shkëlqyeshëm të tingullit në çdo kohë. Dizajni i mbyllur i kufjeve izolon në mënyrë të përkryer ato nga zhurma e ambientit.

Kablloja e saj me lidhës USB, ka gjatësi prej 2.2 m.

Cilësitë

Origjina Republika Çeke
Vendi i prodhimit China
Gjatësia e kabllos [m] 2.2
Prodhuesi C-Tech
GTIN 8594125009281
Kodi i produktit 225856

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen