Thumbnail image
KRYEVEPRA E PANJOHUR - HONORE D. BALZAC
5.00 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

BALZAKU VDIQ I DROBITUR NGA PUNA, NGA MENDIMI DHE PASIONI; ASOJ PASIONI, DUA TË THEM, QË AI E PAT TRETUR NË PROJEKTIN E VET TË PAMATË DHE QË E KISHTE DOMINUAR SI NJË NDËSHKIM ZOTASH.

Cilësitë

Shtëpia botuese Zenit
Viti i botimit 2011
GTIN 9789928113047
Kodi i produktit ZENIT

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen