Thumbnail image
KRIMET E MEDHA TE HISTORISË PIERRE BELLEMARE, JEAN – FRANÇOIS NAHMIAS
6.00 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

MATA HARRI, RASPUTIN, ROZENBERGËT, BANDA E BONOSË, XHEK KASAPI, ÇËSHTJA DREJFYS... KY ËSHTË UDHËTIMI I JASHTËZAKONSHËM NË HISTORINË E KRIMEVE QË SJELLIN PIERRE BELLEMARE DHE JEAN – FRANÇOIS NAHMIAS. EMRAT E RRËFIMEVE MË TË MËDHA KRIMINALE TË TË GJITHË KOHËRAVE JANË TË NJOHURA. POR TALENTI ALLA BELLEMARE I TREGIMTARIT MË POPULLOR FRANCEZ JA SJELL LEXUESIT SI NJË PËRSHTYPJE ZBULIMIT PËR HETË TË PARË.

Cilësitë

Shtëpia botuese Zenit
Viti i botimit 2006
GTIN 9789994381135
Kodi i produktit ZENIT

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen