Thumbnail image
Kremë Lancome Hydra Zen, 75ml
69.29 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Krem hidratues nga marka Lancome kujdeset për lëkurën e theksuar, të thatë dhe të lodhur dhe e mbron atë nga efektet negative të mjedisit të jashtëm. Shton lagështi në lëkurë dhe e lë atë të freskët dhe të ndritshme. Testuar dermatologjikisht dhe i përshtatshëm për çdo lloj lëkure. Aplikoni në mëngjes në lëkurë dhe lëreni të absorbohet.

Cilësitë

Prodhuesi Lancome
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Moshuar
GTIN 3614270669842
Kodi i produktit kLA568

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen