Thumbnail image
Kremë La Prairie, 50 ml
267.85 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Krem hidratues ditor që ndihmon lëkurën të përshtatet me stresin, efektet negative të mjedisit dhe plakjen. Pëmban substanca active si acid hialuronik dhe bimë zvicërane malore të cilat rrisin procesin e përtëritjes së lëkurës, rikthejn rezistencën e lëkurës dhe intenzivisht rigjenron lëkurën duke zgjuar shkëlqimin rinor të saj përsëri në jetë. Butësisht masazhoni një sasi të mjaftueshme të kremit në lëkurën e fytyrës dhe qafës tuaj.

Cilësitë

Prodhuesi La Prairie
Origjina Zvicër
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Moshuar
GTIN 7611773038577
Kodi i produktit kLP002

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen