Thumbnail image
Kremë Estée Lauder Resilience Lift, 50 ml
146.99 € 162.49 € (-10%)
Përshkrimi

Kremi është ideal për lëkurën e thatë dhe të ndjeshme. Ka përbërje të pasur të vajrave të ndryshëm. Produkti në fjalë ushqen, hidraton dhe forcon lëkurën tuaj për disa herë. Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në lëkurë dhe lëreni të punojë deri në 10 minuta. Për efikasitet më të madh rekomandohet përdorimi i kësaj kreme një herë në javë në trajtë të maskës së fytyrës.

Cilësitë

Prodhuesi Estée Lauder
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës E thatë
GTIN 887167145245
Kodi i produktit kEL373

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen