Thumbnail image
Kremë dite La Prairie SPF 30, 50 ml
275.67 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Krem dite nga marka e njohur La Prairie, përdor teknologjinë për të zgjatur jetën e qelizave të lëkurës dhe posedon kompleksin mbrojtës nga rrezatimi UVA dhe UVB. Përveç kësaj, ajo vepron kundër efekteve të mjedisit të ndotur, radikalëve të lirë dhe faktorëve të tjerë që shkaktojnë plakjen e parakohshme. Lëkura juaj mban një vështrim rinor për një kohë të gjatë. Kremi përmban një faktor mbrojtës të SPF 30. Me përbajtje kompleksesh unike ndihmon në reduktimin e linjave të vogla, rrudhave dhe promovon krijimin e qelizave të reja. Ju do të vëreni ndryshimin në fytyrën tuaj që në ditën e parë me rezultate mahnitëse duke ju dhënë pamje të re dhe mjaft të shëndetshme. Aplikoni në mëngjes në lëkurën e pastruar të fytyrës.

Cilësitë

Prodhuesi La Prairie
Origjina Zvicër
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Krem dite
GTIN 7611773153195
Kodi i produktit kLP4940

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen