Thumbnail image
Kremë dite Estée Lauder Enlighten, 50 ml
68.83 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Krem dite nga marka mjaft e popullarizuar Estée Lauder, i cili ju ofron kujdes intensive lëkurës dhe duke i dhuruar shkëlqimin e nevojshëm lëkurës tuaj. Përmban poashtu antioksidantë që parandalojn acarimin e lëkurës. I përshtatshëm për çdo lloj lëkure dhe për përdorim të përditshëm.

Cilësitë

Prodhuesi Estée Lauder
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës E thatë
GTIN 887167080713
Kodi i produktit kEL317

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen