Thumbnail image
Kremë Biotherm Blue Therapy, 50 ml
68.56 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kremi nga marka Biotherm përmban përbërës natyral. Ai ushqen thellësisht, rigjeneron, zbut rrudhat dhe kthen fleksibilitetin e lëkurës. Pas përdorimit lëkura juaj do të jetë e butë dhe shkëlqyese. Aplikojeni në lëkurë të pastër duke e shmangur zonën e syve.

Cilësitë

Prodhuesi Biotherm
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Moshuar
GTIN 3614271470959
Kodi i produktit kBI480

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen