Thumbnail image
Krem trupi Somerset Toiletry, 130ml
5.43 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Krem trupi luksoz, me aromë të trëndafilave. Siguron një hidratim të lëkurës, e bënë lëkurën e butë dhe e lë me një aromë të këndshme. Paketim praktik. E ambalazhuar në tubë plastike dhe etiketë letre. Aplikoni në lëkurën tuaj sipas nevojës.

Cilësitë

Prodhuesi Somerset Toiletry
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 639136923763
Kodi i produktit kSOM140

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen