Thumbnail image
Krem trupi me aromë të Luleshtrydheve dhe Papajës, Somerset Toiletry, 250ml
10.42 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Krem trupi hidratues kujdeset për lëkurën e trupit. E lë atë me një aromë të shijuar, thellësisht të hidratuar dhe me aromë të bukur aromatike të luleshtrydheve dhe papajës. Ajo ushqen lëkurën, e përshtatshme edhe për lëkurë të thatë. Nuk përmban parabene. Aplikoni në lëkurë sipas nevoj dhe lëni deri në absorbimin e lëkurës. Këshilla jonë: Për kujdesin e përkryer, provoni dhe produktet e tjera të Somerset Toiletry.

Cilësitë

Prodhuesi Somerset Toiletry
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës E thatë
GTIN 639136923282
Kodi i produktit kSOM080

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen