Thumbnail image
Krem trupi me aromë të Lule Jorgovanit, Somerset Toiletry, 130ml
5.43 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Krem trupi luksoz me aromë lulesh të Jorgovanit. Ajo lë lëkurën tuaj të bukur aromatike dhe hidratuar. Në paketim argjendi plastike me etiketë letre. Aplikoni sipas nevojës për lëkurën e gjithë trupit.

Cilësitë

Prodhuesi Somerset Toiletry
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 639136923800
Kodi i produktit kSOM050

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen