Thumbnail image
Krem The Body Shop, 50 ml
14.67 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kremi ditor ka përmbajtje të vitaminës E. Hidraton, pastron, qetëson dhe mbron fytyrën nga rrezet e dëmshe të diellit. Kremi është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës. Aplikojeni çdo mëngjes për të arritur rezultatet e dëshiruara.

Cilësitë

Prodhuesi The Body Shop
Origjina Angli
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës E thatë
GTIN 5028197944650
Kodi i produktit kTBS062

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen