Thumbnail image
Krem rigjenerues antirrudhë Collistar 50 ml
44.60 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Përbërja unike siguron një efekt energjik dhe rigjenerues që rikthen vitalitetin qelizor dhe lë lëkurën më të dendur dhe të unifikuar. Kremi është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, duke përfshirë lëkurën e pjekur me shenjat e para të plakjes. Përmban kompleksin nukleoksidik që rigjeneron funksionet natyrore të qelizave të lëkurës, në lidhje me vitaminat dhe mineralet, rivitalizon lëkurën dhe vonon plakjen e saj. Poashtu ushqen dhe zbut lëkurën duke I dhënë ndriçimin e duhur.

Cilësitë

Prodhuesi Collistar
Origjina Itali
Gjinia Femra
GTIN 8015150241106
Kodi i produktit kCS080

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen