Thumbnail image
Krem pudër Shiseido Synchro Skin Glow, Nr 3 Neutral 30 ml
45.28 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Krem pudër e dizajnuar për të gjitha llojet e lëkurës nga Shiseido. Përveç që mbulon papërsosmëritë, produkti edhe mbron lëkurën nga rrezet UV. Ka teksturë që përshtatet përkryer, me efekt antioksidant dhe jo-komedogjenik. Krem pudra është formuluar me vaj argan, ekstrakt nga farat e boronicave të kuqe, ekstrakt nga farat Yuzu dhe ekstrakt nga trumza. Për një grim të përsosur dhe lëkurë natyrisht të bukur!

Cilësitë

Gjinia woman
Lloji i lëkurës Rrudha
Lloji i produktit make-upy
Nuanca Neutral 3
GTIN 729238135413
Kodi i produktit kSH310001

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen