Thumbnail image
Krem pudër për fytyrë La Roche Posay 30 ml, 13 Sand Beige
31.75 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Krem pudra nga La Roche Posay është e përsosur për përmisimin dhe mbulimin e çfarëdo parregullësive të lëkurës. Kjo krem pudër aplikohet tejet lehtë dhe qëndron gjatë në lëkurë të thatë apo normale. Me të lëkura është e mbrojtur nga SPF 25, korrigjon papërsosmëritë e mesme deri të rënda të lëkurës, nuk shkakton acarim, pa konservues, pa parfum.

Cilësitë

Prodhuesi La Roche Posay
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 3337872412318
Kodi i produktit kLR098013

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen