Thumbnail image
Krem pudër për fytyrë La Roche Posay 30 ml, 11 Light Beige
28.98 € 29.04 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Krem pudra nga La Roche Posay është e përsosur për përmisimin dhe mbulimin e çfarëdo parregullësive të lëkurës. Kjo krem pudër aplikohet tejet lehtë dhe qëndron gjatë në lëkurë të thatë apo normale. Me të lëkura është e mbrojtur nga SPF 25, korrigjon papërsosmëritë e mesme deri të rënda të lëkurës, nuk shkakton acarim, pa konservues, pa parfum.

Cilësitë

Prodhuesi La Roche Posay
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 3337872412301
Kodi i produktit kLR098011

Vlerësimet1
5.00 (1 vlerësime)

I larte

Qendresa e mërkurë, 30 dhjetor 2020

Shume i pershtatshem per perditshmeri

A ju ndihmoj ky vlerësim?
SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen