Thumbnail image
Krem pudër Lancome Teint Idole Ultra Wear, 01 Beige Alabastre 9 g
40.92 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Krem pudër me paketim praktik në formë të shkopit. Vjen me teksturë të butë të pluhurit dhe kremit që përkryer përshtatet me lëkurën. Krijon një efekt natyral mat, duke mbuluar defektet e lëkurës dhe duke unifikuar tonin. Mund të përdoret edhe si korrektor apo konturim. Për më tepër, produkti edhe e mbron lëkurën nga rrezet UV falë faktorit SPF15. Nuk përmban vaj.

Cilësitë

Prodhuesi Lancome
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i produktit Grim
GTIN 3605971521515
Kodi i produktit kLA61301

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen