Thumbnail image
Krem për trup Styx Cacao Butter, 50 ml
6.61 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Krem për trup me gjalpë kakao aromatik është e pasur me minerale dhe vitamina që lë të kujdeseni për lëkurën tuaj në mënyrë të përkryer. Lëkura e thatë dhe e lodhur në sajë të përbërjes unike do të merr një ndjenjë freskie. Përmban minerale dhe vitamina A, B, D,E, bio-vajra dhe glicerinë .

Cilësitë

Vëllimi [ml] 50
Prodhuesi Styx
Origjina Austria
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës E thatë
Lloji i produktit Krem për trup
GTIN 9004432102111
Kodi i produktit kSX10211

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen