Thumbnail image
Krem për shputa Fikkerts Herbal 60 ml
8.18 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Krem hidratues për shputa të këmbëve. Përmban vaj të bajameve, vaj kokosi, vaj nga gjethet e lebrës, mint, eukalipt dhe vitamin E. Ky krem hidraton lëkurën, e bën të butë dhe të freskët falë përbërësve rifreskues. Nuk përmban parabene.

Cilësitë

Prodhuesi Fikkerts
Origjina Itali
Gjinia Unisex
Lloji i lëkurës E thatë
GTIN 820859032225
Kodi i produktit kFIK048

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen