Thumbnail image
Krem për rrojë American Crew 150 ml
12.12 € 15.20 € (-20%) Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Krem hidratues anti-oksidant lehtëson rruajtjen, parandalon acarimin e lëkurës, ruan hidratimin dhe e bën lëkurën të butë. Përmban ekstrakte aloe vera dhe vaj avokado. Përshtatet për lëkurë të thatë dhe të ndjeshme. Aplikojeni në fytyrë dhe qafë para rrojës në lëkurë të lagur.

Cilësitë

Prodhuesi American Crew
Gjinia Meshkuj
Lloji i lëkurës E thatë
GTIN 669316434819
Kodi i produktit kAC052

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen