Thumbnail image
Krem për mbrojtje ndaj diellit Clarins SPF 20 200 ml
36.05 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kremi ofron mbrojtje mesatare SPF 20 për fytyrën e ekspozuar ndaj diellit. Përbërja e saj e lehtë me aromë promovon një rrezitje natyrale dhe të njëjtën kohë ndihmon në përmirësimin e teksturës së lëkurës. Kremi gjithashtu ka efekte hidratuese dhe ushqyese, nuk është i yndyrshëm dhe është shumë i lehtë për t’u përdorur. Apliko para se të dilni në diell dhe rregullisht gjatë qëndrimit.

Cilësitë

Prodhuesi Clarins
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës E thatë
GTIN 3380810256185
Kodi i produktit kCL1180042998

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen