Thumbnail image
Krem për lëkurën e syve dhe buzë Sisley 15 ml
131.05 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Formula e rinovimit Sisleÿ është formuluar posaçërisht ​​për pjesët më të ndjeshme dhe më të prekshme të fytyrës, si syri dhe buzët. Ajo zvogëlon dukshëm linjat e imta dhe rrudhat, minimizon ënjtjen dhe qarqet e errëta dhe të gjitha shenjat e tjera të lodhjes. Përmban bozhure, lule portokali dhe kamomil, alga të kafta deti, licorice, proteina të grurit, trëndafil, luledielli, provitamin B5, dhe vitamina E dhe F. Për kohë të gjatë hidraton lëkurën e syve dhe buzëve, redukton linjat dhe rrudhat, zbut dhe tonifikon zonat me lëkurë të hollë që janë të prirura për rrudha. Pas përdorimit të rregullt, lëkura ushqehet dhe bashkohet, si dhe rrudhat zvogëlohen me një mesatare prej 23%. Aplikoni çdo mbrëmje në lëkurën reth syve tuaj dhe buzëve, masazhoni me majat e gishtave tuaj. Në mëngjes, përsëritni aplikimin dhe prisni disa minuta para se të aplikoni grimin derisa kremi ​​të absorbohet.

Cilësitë

Prodhuesi Sisley
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 3473311510006
Kodi i produktit kSI062

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen