Thumbnail image
Krem për lëkurë Garnier Green Tea, 50 ml
7.10 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Krem me përbërje me 96% përbërës natyral, antioksidantë dhe çaj të gjelbërt. Ajo furnizon lëkurën me hidratim, qetëson dhe e mbron për 48 orë. Me përdorim të rregullt, lekura juaj do të unifikohet dhe do të jetë dukshëm më e freskët se më parë. Nuk përmban parabene, silikone dhe as ngjyra artificiale. Apliko në mëngjes dhe mbrëmbje në lëkurë dhe lëre të absorbohet.

Cilësitë

Prodhuesi Garnier
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Përzier
GTIN 3600542045551
Kodi i produktit kGA576

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen