Thumbnail image
Krem për lëkurë Clarins Hydra-Sculpt 50 ml
57.70 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Krem anti-rrudhë me efekte rinovuese që forcon, zbut, hidraton dhe kujdeset për lëkurën e meshkujve. I jep lëkurës një pamje më të shëndetshme dhe thekson konturat e fytyrës. Kremi është formuluar me kompleksin anti-ndotje nga Clarins dhe kompleksin për zbutje dhe energji ClarinsMen. Nuk është i yndyrshëm, nuk shkëlqen dhe absorohet shpejt. Apliko në lëkurën e pastër të fytyrës dhe qafës.

Cilësitë

Prodhuesi Clarins
Origjina Francë
Gjinia Meshkuj
GTIN 3380810197396
Kodi i produktit kCL1180033815

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen