Thumbnail image
Krem për këmbë Erbario Toscano Primavera, 100 ml
14.42 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kremi me përmbajtje vaj bajamesh dhe gjalpë gështenje është ideale për kujdesin e këmbëve tuaj. Ka veti ushqyese, hidratuese dhe regjeneruse. Nuk përmban parabene, ngjyra apo vajra minerale. Aplikoni në lëkurën e këmbëve dhe masazhoni butësisht.

Cilësitë

Prodhuesi Erbario Toscano
Origjina Itali
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës E thatë
GTIN 8027291336221
Kodi i produktit kET079

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen