Thumbnail image
Krem për flokë Toni & Guy Workable Matte 75 ml
17.46 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kremi nga Toni & Guy ofron stilim maksimal të flokëve me përfundim mat. Mund ta përdorni gjatë gjithë ditës për stilim dhe ristilim të flokëve, duke e aplikuar në flokët e thatë ose të lagur. Kombinoni me shampo Toni & Guy Deep Clean për krijimin e një baze të përsosur.

Cilësitë

Gjinia Meshkuj
Lloji i flokëve Moshuar
Lloji i produktit Pastë
GTIN 667803002930
Kodi i produktit kTG101

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen