Thumbnail image
Krem për flokë, Loreal, 150ml
15.66 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Krem mbrojtës për flokë, me një përmbajtje të Pro-Keratinës dhe vaj aguliçes. Kujdeset për flokë, zbut fibrat e flokëve, mbron nga dëmtimet, lehtëson krehjen e flokëve. Rekomandohet të përdoret në flokë të lagësht dhe të mos shpërlahet.

Cilësitë

Prodhuesi Loreal Professionnel
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i flokëve Kaçurrel
GTIN 3474636482511
Kodi i produktit kLOP494

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen