Thumbnail image
Krem për flokë American Crew 100 ml
15.05 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Krem për flokë American Crew shton volumin e flokëve, u jep formë dhe i forcon ato. Mbështet strukturën e dendur të flokëve dhe përmirëson formën e tyre. Lë flokët tuaj me shkëlqim, nuk ngarkon dhe nuk ngjet flokët. Aplikoni kremin në peshqir të flokëve të thata dhe të krijoni stilin e dëshiruar.

Cilësitë

Prodhuesi American Crew
Gjinia Meshkuj
Lloji i flokëve Normal
GTIN 669316060834
Kodi i produktit kAC040

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen