Thumbnail image
Krem për flokë Alterna Caviar RepaiRx, 150ml
27.92 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Krem kujdesi për flokë nga marka Alterna me përbërje ultra- koncentruese, ushqen flokët me proteinat e nevojshëm, duke i lënë ato të përkryer dhe me pamje magjepsëse. I pështatshëm edhe për flokë shumë të dëmtuar që do i risjell në jetë ato. Aplikoni një sasi të vogël në flokë të thatë ose të lagur dhe mos e shpërlani.

Cilësitë

Prodhuesi Alterna
Origjina Holandë
Gjinia Femra
Lloji i flokëve Të thatë
GTIN 873509019749
Kodi i produktit kAT60448

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen