Thumbnail image
Krem për duar Somerset Toiletry 60ml
5.04 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Krem për duar ofron një kujdes për lëkurën e duarve të tendosur dhe lëkurës shumë të thatë. Ka një cilësi të dendur dhe një aromë të këndshme të lavandës dhe kamomilit. Paketuar në një ambalazh të përshtshme për ta bartur kudo me vete. Rekomandohet të aplikohet sipas nevojës.

Cilësitë

Prodhuesi Somerset Toiletry
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës E thatë
GTIN 639136613749
Kodi i produktit kSOM106

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen