Thumbnail image
Krem për duar Somerset Luxury Mint & Bergamot 75 ml
14.69 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Krem për duar Somerset i përshtatshëm për lëkurë të tendosur. Përmban gjalpë Shea, gjalpë kakao, vaj luledielli, dyll të bletëve dhe vitamin E. Ky krem ruan hidratimin dhe e bën lëkurën me aromë të freskët të mentës dhe bergamotit në kombinim me çaj të drurit, vaj esencial të limonit dhe vaj argan. Kremi nuk është testuar në kafshë dhe nuk përmban parabene.

Cilësitë

Prodhuesi Somerset Toiletry
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës E thatë
GTIN 639136526919
Kodi i produktit kSOM070

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen