Thumbnail image
Krem për duar Shiseido 100 ml
26.49 € 31.81 € (-17%)
Përshkrimi

Krem ushqyes i pasur, hidraton dhe inkurajon lëkurën e duarve. Duart janë më të buta dhe me një aromë të këndshme. Poashtu hidraton dhe bën që lëkura e duarve të bëhet më e zhdërvjellët. Absorbohet shpejt dhe nuk lë ndjesi të yndyrës në duar.

Cilësitë

Prodhuesi Shiseido
Origjina Izrael
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës E thatë
GTIN 729238110960
Kodi i produktit kSH224

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen