Thumbnail image
Krem për duar Panier des Sens Rose, 30 ml
6.10 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Krem për duar me përmbajte 96% natyrale. Kremi hidraton dhe rigjeneron lëkurën e duarve tuaja duke e lënë atë mjaft të butë dhe me aromë të këndshme. Kremi është i përshtatshëm për çdo lloj lëkure dhe ka madhësin e përshtatshme ta bartni me vete. Aplikoni në duart tuaja sipas nevojës.

Cilësitë

Prodhuesi Panier des Sens
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 3760062887588
Kodi i produktit kPAN0141

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen