Thumbnail image
Krem për duar me vaj esencial të lavandës, Panier des Sens, 30ml
6.10 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Krem për duar i pasuruar me vaj esencial antiseptik të lavandës dhe gjalpë shea. Kujdeset për lëkurën e duarve, duke ushqyer intensivisht. Pa parabene, ngjyra dhe fenoksietanoli. Aplikoni në duart tuaja sipas nevojës.

Cilësitë

Prodhuesi Panier des Sens
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës E thatë
GTIN 3760062885317
Kodi i produktit kPAN0097

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen