Thumbnail image
Krem për duar Le Petit Olivier, 100ml
8.43 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Krem për duar me përmbajtje të gjalpit shea, glicerinës dhe vitaminës E. Ushqen lëkurën e duarve në mënyrë intensive, regjeneron dhe e lë lëkurën e duarve më një erë të këndshme. I përshtatshëm për lëkurë të thatë. Pa parabene, ngjyra dhe fenoksietanol. E ambalazhuar në një shishe praktike me pompë.

Cilësitë

Prodhuesi Le Petit Olivier
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës E thatë
GTIN 3549620020342
Kodi i produktit kLEP0104

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen