Thumbnail image
Krem për duar Le Petit Olivier 100 ml
8.37 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Krem ushqyes me vaj argan intensivisht ushqen, rigjeneron dhe zbut lëkurën e duarve. Krem është i përshtatshëm për lëkurë shumë të thatë. Lë duart tuaja të buta, të hidratuar dhe të shndritshme. Përmban vaj Argan, glicerinë dhe dyll blete. Pa parabene dhe fenoksietanol.

Cilësitë

Prodhuesi Le Petit Olivier
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës E thatë
GTIN 3549620033014
Kodi i produktit kLEP0105

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen