Thumbnail image
Krem për duar Fikkerts 250 ml
12.70 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kujdes intensiv për lëkurë normale ose të thatë nga Fikkerts. Ky krem përmirëson lëkurën e tendosur dhe hidraton thellësisht sepse duart janë pjesa më e ekspozuar dhe lëkura e tyre ndryshon gjatë gjithë kohës. Produkti përmban ekstrakt marigold, gjalpë shea, vaj kokosi, vaj të ëmbël bajamesh, vitamina E. Absorbohet shpejt, ka efekte antiseptike dhe ka aromë të këndshme.

Cilësitë

Prodhuesi Fikkerts
Origjina Itali
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës E thatë
GTIN 820859011275
Kodi i produktit kFIK061

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen